Az úton járás...

"Az úton járás művészetében nem az a fontos, hogy ne essünk el, hanem hogy ne maradjunk a földön"

/Ferenc pápa/

Az imádságban legyetek állhatatosak, legyetek abban éberek, hálaadással!