“Aki nem hisz abban, hogy mennyi jó ember van, az kezdjen el valami jót tenni, és meglátja, milyen sokan oda állnak mellé.”
/Böjte Csaba/
“Aki nem hisz abban, hogy mennyi jó ember van, az kezdjen el valami jót tenni, és meglátja, milyen sokan oda állnak mellé.”
/Böjte Csaba/
Az imádságban legyetek állhatatosak, legyetek abban éberek, hálaadással!