Isten arra hívott...

"Isten arra hívott, hogy boldogok legyünk, sőt: hogy daloljunk az örömtől!"

/Assisi Szent Ferenc/

Az imádságban legyetek állhatatosak, legyetek abban éberek, hálaadással!